Yakacık Buzdolabı Tamiri

Kartal’ın en kalabalık semtlerinden birisi olan Yakacık mahallesinde buzdolabı tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni model tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir eden servisimiz yapılan tüm işlemlere 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili buzdolabı tamiri için Yakacık buzdolabı tamiri şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Servisimizde değişen tüm buzdolabı parçalarının 1 sene garantisi vardır. Garantili bir buzdolabı tamir hizmeti için bizi hemen arayın. Servisimizde tüm onarımlar yerinde yapılır, buzdolabınız asla taşınmaz. Motor değişimi dahil tüm işlemler yerinde yapılır.

Buzdolabınızın alt tarafı soğutmuyor mu? Özellikle No-frost buzdolabı modellerinde görülen alt bölme soğutmama arızasında sensör, sigorta, rezistans, fan ve ara bölme kontrolü yapılmalıdır. Tüm bu parçaların ölçümü yapıldıktan sonra arızalı olan değiştirilir ve dolap sorunsuz bir şekilde çalışır. Yaşadığınız tüm teknik sorunlara pratik ve ekonomik çözümler bulmak istiyorsanız Yakacık şubemizi arayabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Bölgede yıllardır beyaz eşya servis hizmetleri sunan firmamız sizlere kusursuz çözümler üretiyor.

Servisimiz marka bağımsız hizmet veriyor. Buzdolabınızın markası, modeli, yılı ne olursa olsun bizden kesinlikle çözüm bulabilirsiniz. Tecrübeli teknisyenlerimiz her markanın onarımını yerinde yapıyor. Profesyonel buzdolabı tamir hizmeti almak isteyen Yakacık mahallesi sakinleri diledikleri zaman şubemizden destek alabilirler. Buzdolabı ses arızalarında donanımlı servis araçlarımız tüm modellerin fanlarını ve pervanelerini barındırmaktadır. Titiz bir fan değişim hizmeti için Yakacık buzdolabı tamircisi firmamızı şimdi arayın.