Sultanbeyli Buzdolabı Tamiri

Sultanbeyli ilçe sakinlerine buzdolabı servis ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya kapakları kapanmıyor ise bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Buzdolabı kapak arızalarını çoğu servis yapmaz. Servis olarak arızalı kapağı yerinde tamir ediyoruz. Eğer kapağınızda kırık var ise özel bir madde ile kırık yeri dolduruyor ve yeni menteşesi ile montajını yapıyoruz. Buzdolabı tamiri konusunda uzman kadromuz sorunlara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. 1 yıl garantili buzdolabı tamiri için şimdi arayın. Servis aynı gün içinde gelsin.

Arçelik, Beko ve Altus marka buzdolabı modellerinin tüm motorlarına sahibiz. Buzdolabı motorunuz arızalı ile ise motor değişimini yerinde yapıyoruz. Motor değişiminde 1 yıl garanti veriyoruz. Arızalı motorun sisteme yağ basmış olması durumuna karşın cihaza vakum yapıyoruz. Vakum işleminde kullandığımız cihaz buzdolabının tüm tesisatını temizler ve sistem çok daha rahat bir şekilde çalışır. Filtre değişimi ile sistemin dönüşü hızlı olur ve soğutma çok kısa bir süre içinde gerçekleşir. Peki motor arızası nasıl anlaşılır? Çoğu tekniker gazdan dolayı kalkış yapmayan motoru değiştirir. Fakat buzdolabı gaz az ise motor sorunu gösterir. Bu arızalara motor değişimi yapmadan önce motorun ölçülmesi gerekir. Sıfır motorda tüm sistem yenilendiği için net teşhis konmadan boş yere motor değişmiş olur. Motor arızası net bir şekilde konulmalı ve motor ölçü aleti ile ölçülmelidir.

Profesyonel bir buzdolabı tamiri için Sultanbeyli buzdolabı tamircisi firmamızı şimdi arayın. Servisimize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Aralıksız servis hizmeti için kesinlikle doğru adrestesiniz. Servisimiz bünyesindeki teknisyenlerin her biri buzdolabı tamiri işleminde tecrübeli ve bilgili kişilerdir. Ayrıca servis araçlarımız yedek parça ve teknik ekipman açısından donanımlı ve eksiksizdir.