Suadiye Buzdolabı Tamircisi

Suadiye ve civarında ikamet eden buzdolabı kullanıcıları için tamir hizmeti sunan firmamız tüm arızaları yerinde çözüyor. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan buzdolabınız için yerinde onarım yapıyoruz. Servis olarak buzdolabı taşımıyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve profesyonel kadromuzla tüm sorunlara pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Sektördeki en eski firmalardan biri olarak sizlere profesyonel tamir hizmeti sunuyoruz. Donanımlı teknik servis araçlarımızla buzdolabınızın modeli ne olursa olsun yerinde onarıyoruz. Tüm modeller için gerekli olan teknik ekipmana sahip firmamız git gel yapmadan dolabınızı aynı gün tamir ediyor.

Suadiye Arçelik Buzdolabı Tamiri

Arçelik marka buzdolabı kullanıyor ve bir an önce buzdolabınızın tamir edilmesini istiyorsanız bizi şimdi arayın. Arçelik marka buzdolabı modelleri için 2000 yılından bu yana özel tamir hizmeti veren firmamız en eski buzdolabı modellerinin bile onarımını yapacak yedek parçaya sahip. Son derece deneyimli olan teknisyenlerimiz Türkiye’de en çok tercih edilen Arçelik’in tüm cihazlarını gözü kapalı yapacak tecrübeye sahip.

Suadiye Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch, Siemens ve Profilo marka buzdolapları için 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Buzdolabı diğer cihazlar gibi tak çalıştır hemen reaksiyonu alamazsınız. Bu yüzden işlem bitiminde direkt dolabınızı doldurmamanız en doğrusu olacaktır. Yılların verdiği tecrübe ile emin olduğumuz çözümlerden sonra bile aksaklıklar çıkabiliyor. Bu yüzden dolabınız tamir görmüşse en az 24 saat onu test etmek an akıllıcası olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir