Smeg Buzdolabı Servisi

TIKLA, ARA!
0216 388 83 88

Smeg marka buzdolabı modelleri için garantili teknik servis hizmeti veriyoruz. Servisimiz profesyonel kadrosu ile sizlere kaliteli ve 1 yıl garantili tamir hizmeti veriyor. Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezine sahibiz. Servisimiz sadece İstanbul Anadolu Yakası genelinde faaliyet göstermektedir. İstanbul Anadolu Yakasının tüm ilçelerine aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Smeg marka buzdolabı modelleri için özel servis olarak hizmet veriyoruz.

Smeg Teknik Servis

Smeg kullanıcılarına 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Smeg marka buzdolabı arızanız için servisimizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Sektörün en tecrübeli ustaları ile çalışan firmamızda tüm arızalar kalıcı olarak çözülür. Firma olarak yaptığımız işin arkasındayız. Tamir ettiğimiz veya değiştirdiğimiz parçaya 1 yıl garanti veriyoruz.

Smeg Servis

Servisimiz Smeg markasının buzdolabı dışında diğer tüm ürünleri içinde faaliyet göstermektedir. Smeg marka tüm cihazlarınız için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

SMEG SERVİS – 0216 417 87 98

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir