Sancaktepe Buzdolabı Servisi

Sancaktepe ilçesinde buzdolabı tamir hizmetleri sunan firmamız eski yeni tüm modellerin orijinal parçalarına sahiptir. Kaliteli ve garantili bir buzdolabı tamir hizmeti için bizi şimdi arayın. Bölgedeki en eski ve kaliteli tamir firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Yıllardır Sancaktepe ilçesinde faaliyet gösteren buzdolabı servisi firmamız tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyor. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan buzdolabınızın tamiri için bizi hemen arayın. Bünyemizdeki teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Yıllardır bu işi yapıyoruz ve eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Kusursuz bir buzdolabı tamiri için bizi şimdi arayın.

Onarımını yaptığımız tüm buzdolabı cihazlarınız için 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili bir onarım istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Buzdolabı motor değişimi yapıyoruz. Buzdolabınızın soğutmasını sağlayan ana parça olan kompresör için değişim hizmeti veriyoruz. Motor değişimi yerinde yapılır. Takılan motor 1 yıl değişim garantilidir. Motor değişiminde cihazınızın filtresi değişir ve sibop takılır. Tüm bu işlemler 1 saate yakın sürmektedir. Dolabınıza yeniden gaz verilir ve derece ile ölçüm yapılır. İdeal soğukluğa gelmesi ortalama 8 saat sürmektedir.

Buzdolabınızın alt tarafı soğutmuyor ise ne yapmalısınız? Buzdolabı alt taraf soğutmama arızalarında cihazınızın ara bölme parçaları kontrol edilir. Fan, rezistans, sensör ve eritme kartları tek tek kontrol edilir. Bölme buz ve karlanmasına göre arıza tespiti yapılır. Bu arıza için değişmesi gereken tüm işlemler 1 sene garantilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir