Küçükyalı Buzdolabı Tamiri

TIKLA, ARA!
0216 388 83 88

Küçükyalı bölgesinde bulunan tüm buzdolabı kullanıcıları için garantili tamir hizmeti veriyoruz. Buzdolabı tamirinde uzman personelimiz ile sizlere aynı gün içinde garantili tamir hizmeti veriyoruz. Marka bağımsız buzdolabı tamir hizmeti veren firmamızda her türlü buzdolabı modeli için onarım hizmeti mevcuttur. Küçükyalı bölgesinde yıllardır bu işi yapan servisimiz arızalara kesinlikle yerinde çözüm üretir. Buzdolabınızla ilgili tüm sorunları bizimle paylaşarak aynı gün içine servis talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel Kadro

Servisimizde çalışan tüm teknisyenler tüm buzdolabı markalarından anlayan kişilerdir. Bölgenin en bilindik servis firmalarından biri olarak siz değerli bölge sakinlerine kaliteli ve 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz.

Küçükyalı’ya Aynı Gün Servis

Tevfik sağlam caddesinde bulunan şubemiz ile bölge sakinlerine aynı gün içinde tamir hizmeti veriyoruz. Ayrıca firma olarak buzdolabının ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için cihazınızı yerinde tamir ediyoruz. Hemen kullanmaya başlayın diye elimizden geleni yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir