Kartal Buzdolabı Servisi

Kartal ilçesinde ikamet eden buzdolabı kullanıcılarına 1 yıl garantili dolap tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm marka ve modeller için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere aynı gün içinde onarım hizmeti sunuyoruz. Profesyonel buzdolabı tamiri için Kartal buzdolabı servisi şubemizi hemen arayın. Kaliteli bir onarım istiyorsanız işin ehilleri ile çalışmanız yararınıza olacaktırç

Kartal Arçelik – Beko – Altus Buzdolabı Servisi

Arçelik firmasına ait tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Uzman kadrosu ve donanımlı araçları ile buzdolabı tamircisi hizmetleri sunan buzdolabı servisleri firmamız sizlere garantili tamir hizmeti sunuyor. Beko buzdolabınızın arızası ne olursa olsun Kartal ofisimizi arayabilirsiniz.

Kartal Ariston – İndesit Buzdolabı Servisi

Ariston ve İndesit markaları en çok buzdolabı satışı yapan markaların başında geliyor. Bu markalara ait buzdolabı cihazlarını aynı gün içinde tamir ediyoruz. Buzdolabı onarımında deneyimli kadromuz ile sizlere profesyonel ve kaliteli onarım hizmetleri sunuyoruz. Bizi arızalı Ariston buzdolabınız için dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir