İçerenköy Buzdolabı Tamiri

TIKLA, ARA!
0216 388 83 88

İçerenköy semtinde ikamet eden müşterilerimize aynı gün içinde buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz. Marka bağımsız tüm buzdolabı modellerine tamir hizmeti veren firmamıza ait çağrı merkezi sizden gelen çağrıları kesintisiz olarak karşılıyor. Dilediğiniz zaman firmamıza ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Yedek parça konusunda oldukça donanımlı olan firmamız sorunlara getirdiği kalıcı çözümler ile daima yanınızda. Alanında uzman teknisyenlerimiz buzdolabınızın arızası ne olursa olsun soruna kökten çözüm üretiyor. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Profilo, Ariston, İndesit, Vestel, Regal gibi ülkemizde beyaz eşyası en çok kullanılan bu markaların hepsinin buzdolaplarını ve derindondurucularını 1 yıl garantili olarak tamir ediyoruz. Firmamız tüm markalar için özel servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili servisliği bulunmayan firmamız buzdolabı tamirin ilk yapan firmalardan biridir. Bu yüzden buzdolabınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz.

Yaptığımız işin arkasında duruyoruz ve sizlere onarımlar için 1 yıl garanti veriyoruz. Hizmet verilen her müşterimiz form ile bilgilendirilir ve bizde kalan form nüshası sayesinde arıza tekrarında sizlere hızlı bir şekilde tekrar servis yönlendiriyoruz. Bu güne kadar hiç olmadı ama aynı arızanın üç defadan fazla belirmesi durumunda paranızı iade ediyoruz.

İçerenköy Buzdolabı Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir