Çakmak Buzdolabı Servisi

Çakmak buzdolabı Servisi olarak Çakmak Mahallesi’nde ikamet etmekte olan tüm müşterilerimize aynı gün içinde buzdolabı servis, bakım hizmetleri sunuyoruz. Markası veya modeli ne olursa olsun soğutmayan buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ediyoruz. Servisimiz buzdolabınızın motor değişimi dahil tüm işlemlerini yerinde yapıyor. Eğer buzdolabınız kalkış yapmıyor veya sigorta attırıyor ise motor kontrolü yapılması gerekir. Arızalı motorların değişimi kesinlikle yerinde yapılır. Servisimiz motor değişimlerinde cihazın sisteminde ileri zamanlarda problem olmasın diye vakum cihazı ile cihazın içini temizler ve sorunsuz bir şekilde yeni motoru takar. Yeni motor ile cihaza sıfırdan gaz şarjı yapılır. Elbette yeni motor ile birlikte cihazınıza birde yeni bir filtre ve sibop takılır. Bu değişen parçalar sayesinde cihazınızı eskisi kadar verimli kullanabilirsiniz. Motor fiyatı almak için servisimizi aradığınızda cihazınızın modelini bilmeniz faydalı olacaktır. Servis olarak cihazlara kesinlikle bakır sargı motorlar kullanıyoruz. Eğer cihazınıza alüminyum sargı motor taktırırsanız alüminyum sargı motorlar sesli çalışır. Bakır sargı motorlar ise en sessiz motorlardır. Profesyonel buzdolabı motor değişim hizmeti almak için bizi dilediğiniz zaman arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

Çakmak buzdolabı servisi, diğer servislere göre kapak arıza onarımı meşakkatli ve uğraştırıcı bir iştir bu yüzden çoğu servis kapak arızalarına müdahale etmez. Servis olarak tüm modellerin kırılan kapaklarına müdahale ediyor ve yerinde onarım yapıyoruz. Eğer buzdolabınızın kapağı kırılmış veya yerinden çıkmış ise tamir elbette mümkündür. Tüm modellerin kapak onarım ve montajı için bizi arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz. Servis olarak sanayi tipi cihazlara da bakıyoruz. Endüstriyel buzdolabı soğutmuyor, su akıtıyor veya kapakları kapanmıyor ise bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm buzdolabı arızalarına aynı gün içinde ve yerinde müdahale ediyoruz. Servisimiz tüm cihazlara onarım ve parça garantisi vermektedir. Servisimize 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Tüm fiyatlar ekonomik olup kredi kartıyla ödeme imkanı bulunmaktadır.

7/24 Çakmak Buzdolabı Servisi

Çakmak Arçelik Buzdolabı Servisi
Çakmak Beko Buzdolabı Servisi
Çakmak Altus Buzdolabı Servisi
Çakmak Bosch Buzdolabı Servisi
Çakmak Siemens Buzdolabı Servisi
Çakmak Profilo Buzdolabı Servisi
Çakmak Ariston Buzdolabı Servisi
Çakmak İndesit Buzdolabı Servisi
Çakmak Samsung Buzdolabı Servisi
Çakmak Vestel Buzdolabı Servisi
Çakmak Regal Buzdolabı Servisi

Servisimizde tüm markaların buzdolabı cihazları tamir edilmektedir. Buzdolabı tamiri ve bakımında ekibimiz tüm sorunlara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor.

Buzdolabına bakım yapılır mı? Çoğu insan sadece kombi ve klimaların bakıma ihtiyaç duyduğunu biliyor. Fakat buzdolabınızda yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Gaz kontrolü, petek temizliği, fan yağlaması cihazınızın daha rahat çalışmasını sağlar. Tüm buzdolabı modelleri için periyodik bakım hizmetleri sunuyoruz.