Buzdolabı Tamiri İstanbul

TIKLA, ARA!
0216 388 83 88

İstanbul’da ikamet edenler için buzdolabı tamir hizmeti sunan firmamız tüm arızaları yerinde onarıyor. Kaliteli ve garantili bir buzdolabı tamir hizmeti için bizi şimdi arayın. Sektördeki en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak sorunlara yerinde ve garantili çözümler üreten firmamız sizlere pratik ve kalıcı çözümler sunuyor. Buzdolabınızın tüm arızaları için bizden destek talep edebilirsiniz. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız Tuzla’dan Beykoz’a kadar İstanbul Anadolu yakası sınırları içinde kalan tüm ilçelere aynı gün içinde buzdolabı tamir desteği sunuyor.

İstanbul’un en eski buzdolabı tamir firması olarak buzdolabınızın modeli ne olursa olsun arızalarını yerinde giderecek ekipman ve yedek parçaya sahibiz. Buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun çöpe atmadan önce firmamızdan servis talebinde bulunun. Bildirilen tüm servislere gün içinde giden firmamız donanımlı teknik servis araçları sayesinde arızaları yerinde tamir ediyor.

Donanımlı servis araçlarımızda tüm marka ve modeller için yedek parçalar mevcut. Özellikle eski model Arçelik, Beko ve Altus cihazların onarımını yapmayan yetkili servislerin aksine firmamızda tüm Arçelik modellerinin yedek parçaları mevcuttur. Servis alanında kendini kanıtlamış buzdolabı tamir ustalarımızla sizlere kaliteli ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak teknik destek talep edebilirsiniz.

1 yıl garanti veriyoruz. Tüm buzdolabı onarımlarına ve değiştirdiğimiz yedek parçalara 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Sektördeki en köklü firmalardan birisi olarak yaptığımız işin arkasındayız. Tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili bir buzdolabı tamir hizmeti almak için bizi şimdi arayın. Bu alandaki en eski firmalardan biri olarak sizlere pratik çözümler üretiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir