Bostancı Buzdolabı Tamiri

TIKLA, ARA!
0216 388 83 88

Bostancı semtinde ikamet eden buzdolabı kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Altıntepe semtinde ki ofisimiz ile eski yeni tüm buzdolabı modelleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Buzdolabınızla ilgili tüm teknik sorunlar için firmamızı arayarak aynı gün içine servis hizmeti alabilirsiniz. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız sorunları yerinde gidermektedir. Marka bağımsız teknik servis hizmeti veren firmamız tüm arızalı buzdolapları için garantili tamir hizmeti sunuyor.

Bostancı merkezde bulunan firmamız tüm Kadıköy, Ataşehir ve Maltepe geneline teknik servis, bakım hizmetleri sunuyor. Arızalı buzdolabınızın en hızlı şekilde tamir edilebilmesi için bizi şimdi arayın. Sorunlara garantili çözüm üreten firmamız parça ve işçiliğe 1 yıl garanti veriyor. Cihazınızın modeli ne olursa olsun yedek parçaları mevcuttur. Kaliteli bir buzdolabı servis hizmeti için şimdi arayın.

Bostancı Arçelik Buzdolabı Servisi
Bostancı Bosch Buzdolabı Servisi
Bostancı Siemens Buzdolabı Servisi
Bostancı Profilo Buzdolabı Servisi
Bostancı Sharp Buzdolabı Servisi

Buzdolabım Su Akıtıyor!

Buzdolabınızda su akıtma problemi varsa cihazınızın soğutması zayıflamış demektir. Cihazın içindeki buzlar erimeye başlamıştır ve kanallar çözülene kadar iç kısıma su akıtacaktır. Kanallar çözüldükten sonra tümü cihazın su kabına akar. Su akıtma arızaları için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm arızaları garantili bir şekilde onarıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir