Anasayfa

Buzdolabı tamirinde uzman kadrosu ile aynı gün içinde tamir hizmeti veren firmamız İstanbul Anadolu Yakasının tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir. Marka bağımsız buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz. Sektörün en eski firmalarından biri olarak tüm buzdolabı modelleri için orijinal yedek parça imkanlarımız mevcuttur. Firmamız bünyesinde ki çağrı merkezi sayesinde servisimize dilediğiniz zaman ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Konusunda uzman personelimiz arızalı buzdolabınıza yerinde müdahale eder. Tüm buzdolabı arızalarını yerinde çözecek imkana sahibiz. Donanımlı servis araçlarımızda ihtiyaç duyulan tüm yedek parçalar mevcuttur. Tarafımızdan değiştirilen tüm yedek parçalar 1 yıl garantili ve orijinal parçalardır.

Derin Dondurucu Tamiri

Yiyecek saklamayı ve korumayı en sorunsuz şekilde halleden derin dondurucular için tamir hizmeti veriyoruz. Derin dondurucunuzun arızası ne olursa olsun firmamızı arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Sanayi Tipi Dolap Tamiri

Lokantaların, bakkalların kullandığı tüm dolap modelleri için tamir hizmetimiz mevcuttur. İş yerinizde ki arızalı dolap için servisimizi arayarak talepte bulunabilirsiniz.

2 Responses to Anasayfa

  1. irfan diyor ki:

    bosch no frost buzdolabım 3 gün fişten çekip buzlar eiyince 10yada15 gün çalışıyor sonrası buzluk kısmı havakanalları ve alt katın tavan kısmı çokça karlanıp soğutmuyor fan motoru çalışıyor buzluk yanlarında ısınma oluyor so run ne olur masrafı ne kadar tutar

  2. erbil kılkış diyor ki:

    hayılı işler diliyerim evimde FRIGIDAİRE VIKING eski buzdolabım var bunun rafları bakalitti bağzıları kırıldı sizde 55*29 EBADINDA buzdolabı telleri varsa veya bu buzdobına uyacak raflar mevcutsa fiatını imeil adresime yazarsanız veya buzdolabının raflar varsa gelip takılacagını bildirirsenız çok memnun olup imeili aldıktan sonra sizi telefonunuzla arıyabilirim SAYGILARIMLA HAYIRLI İŞLER DİLERİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir