Anasayfa

Buzdolabı tamirinde uzman kadrosu ile aynı gün içinde tamir hizmeti veren firmamız İstanbul Anadolu Yakasının tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir. Marka bağımsız buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz. Sektörün en eski firmalarından biri olarak tüm buzdolabı modelleri için orijinal yedek parça imkanlarımız mevcuttur. Firmamız bünyesinde ki çağrı merkezi sayesinde servisimize dilediğiniz zaman ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Konusunda uzman personelimiz arızalı buzdolabınıza yerinde müdahale eder. Tüm buzdolabı arızalarını yerinde çözecek imkana sahibiz. Donanımlı servis araçlarımızda ihtiyaç duyulan tüm yedek parçalar mevcuttur. Tarafımızdan değiştirilen tüm yedek parçalar 1 yıl garantili ve orijinal parçalardır.

Derin Dondurucu Tamiri

Yiyecek saklamayı ve korumayı en sorunsuz şekilde halleden derin dondurucular için tamir hizmeti veriyoruz. Derin dondurucunuzun arızası ne olursa olsun firmamızı arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Sanayi Tipi Dolap Tamiri

Lokantaların, bakkalların kullandığı tüm dolap modelleri için tamir hizmetimiz mevcuttur. İş yerinizde ki arızalı dolap için servisimizi arayarak talepte bulunabilirsiniz.