Acıbadem Buzdolabı Servisi

Buzdolaplarında meydana gelen arızalar kısa süre içerisinde giderilmediği takdirde cihazdaki arıza büyür ve sorunun giderilmesi daha da imkansız bir hale bürünür. Bu sebeple buzdolaplarında meydana gelen sorunlar için Acıbadem buzdolabı servisi iletişim numarasını arayarak sorunun yerinde bir an evvel giderilmesini sağlamalısınız. Aksi takdirde en iyi ihtimalle cihazınızın tamiri için ana merkeze götürülmesi gerekir ki kötü ihtimalde ise cihaz tamir edilmez ve yenisinin alınması gerekebilir. 

Onarımını yapmış olduğumuzu cihazlarda sorun her ne olursa olsun teknik ekibimiz öncelikle sorunun yerinde ve anında giderilmesini hedeflerler. Böylece tamir için arandığı gün cihaz tamir edilir ve tekrar kullanılması sağlanır. Ancak kimi durumlarda birkaç gün kapısı açılmadan çalıştırılması gerekebilir. Böyle bir durumda teknik ekibin vermiş olduğu uyarıya uymak cihazdaki tamirin daha etkili olmasını sağlayacaktır. Acıbadem buzdolabı servisi olarak her marka ve modeldeki bütün buzdolaplarını kısa süre içerisinde tamir etmekteyiz. Üstelik en eski modellerin bile orijinal yedek parçalarını kullanmaktayız. 

Acıbadem Buzdolabı Servisi Olarak Hangi Arızalara Çözüm Üretmekteyiz?

Öncelikle buzdolabında medyana gelebilecek olan her türlü arızayı rahatlıkla çözebilmekteyiz. Ancak başlıca sorunlardan bahsedecek olursak buzdolabının soğutmaması ya da aşırı soğutması, buzdolabında su akması, derin dondurucu kısmının buz tutması, buzdolabı kapağının bozulması ya da kapağın yerinin değiştirilmesi, çalışırken yerinden hareket etmesi ve ses çıkartması, koku yapması gibi birçok soruna yerinde ve anında servis hizmeti ile müdahale etmekteyiz. Bunlara ek olarak Acıbadem buzdolabı servisi olarak buzdolabının motorunun yanması durumunda ve çalışmaması durumunda cihazı ücretsiz servis ile ana merkeze götürmekteyiz. Motor değişimi yerinde sunulabilen bir hizmet değildir ancak ana merkezde yapılan motor değişimi kısa süre de orijinal parça kullanılarak yapılmaktadır. 

Son çıkan buzdolabı modellerinde özellikle dijital göstergelerin olması da çıkabilecek diğer sorunlara işaret etmektedir. Böyle bir durumda cihazın dijital hafızası karışabilir ve buzdolabı istenilen performansı göstermeyebilir. Teknik ekip böyle bir durumda yerinde müdahale ile cihazın hafızası fabrika ayarlarına geri döndürülür ve yeniden ayarlanarak istenilen performansı servilemesi sağlanır. 

Acıbadem Buzdolabı Servisi Onarım Hizmetinin Yanı Sıra Bakım Hizmeti de Sunmaktadır.

Buzdolaplarında meydana gelen bütün arızaların temelinde gerekli bakımın ve düzenli bakımın yapılmamasıdır. Böyle bir durumda arızaların önüne geçmek isteyenler Acıbadem buzdolabı servisi hizmetini arayarak cihazlarının düzenli bakımlarını yaptırabilirler. Böylece her yıl bakımı yapılan buzdolabı ilk günkü performansını sergileme konusunda sorun çıkartmayacağı gibi aynı zamanda da uzun süre arıza vermeden çalışmaya devam edecektir. Buzdolabı bakımı aşamasında cihazın bütün parçalarının bakımı yapılır ve tozdan oluşabilecek sorunların önüne geçmek için temizlik yapılır. Aynı zamanda da bakım için Acıbadem buzdolabı servisi elemanı geldiğinde arıza oluşturabilecek sorunlarında önceden önüne geçilmesini sağlar ve arıza çıkması önlenir. Örneğin buzdolabı gider kısmının düzenli olarak temizlenmesi ilerde buzdolabından su gelmesi sorununu önleyecektir. Aynı zamanda da bu durum buzdolabının koku yapmasına da engel olacaktır. Kullanıcı hatasına bağlı sorun teşkil edebilecek noktalar kullanıcıya belirtilerek daha uzun ömürlü bir kullanım sağlanması gerçekleştirilir. Özellikle buzdolabı kapağına fazla yük bindirilmemesi ilerde kapak düşmesi sorunlarının yaşanmasını engelleyecektir.